Kominki gazowe

Marzą Ci się długie wieczory z lampką wina, bliską osobą i ciepłem domowego ogniska? Lubisz przytulny klimat we wnętrzu i chcesz stworzyć go we własnych czterech ścianach? Doskonałym elementem, który umożliwi Ci uzyskanie takiego efektu, jest kominek gazowy lub piec wolnostojący na gaz. Kominki gazowe to bardzo praktyczna ozdoba wnętrza. Wkłady i piece na gaz mogą być zasilane zarówno gazem ziemnym, jak i propanem. 

Pragniesz dodać swojemu mieszkaniu nieco charakteru, a zarazem ciepła? Posiadasz niewielkie lokum bez możliwości zainstalowania przewodów kominowych? Kominek gazowy to dla Ciebie idealne rozwiązanie! To synonim prostoty, wygody i prestiżu. Niezwykle łatwe w obsłudze, a jednocześnie robiące duże wrażenie estetyczne. W sklepie Walma znajdziesz dużo ciekawych modeli kominków gazowych znanych i cenionych marek. Zapraszamy!

 

Współczesny rynek urządzeń służących do ogrzewania pomieszczeń, oferuje wiele różnych opcji, a wśród nich kominki gazowe. Są one doskonałą alternatywą dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na kominek tradycyjny. Jakie są jego walory?

Budowa kominka gazowego daje spore możliwości w zakresie jego wyglądu, a przede wszystkim szyby. Może ona być w różnych rozmiarach oraz kształtach, od szyb panoramicznych przez proste i narożne aż po szyby typu vis a vis. Kominki gazowe mogą być przeszklone nawet z trzech stron, dzięki czemu łatwo uczynić z niego centralną aranżację w pomieszczeniu. Producenci także stanęli na wysokości zadania w odwzorowywaniu płonącego drewna, tworząc imitacje tańczących w palenisku płomieni. Wybór kominków gazowych jest tak duży, że z pewnością każdy będzie w stanie wybrać idealnie dopasowany do stylu mieszkania czy domu.

Kominki gazowe mogą zostać zamontowane praktycznie wszędzie, także w pomieszczeniach, w których nie ma kanałów dymowych. Niezbędnym, jednak wymogiem jest dobra wentylacja pomieszczenia, która zapewni bezpieczeństwo użytkowania.

Ogromną zaletą kominków gazowych jest ich prosta i komfortowa obsługa. Używając ich można zapomnieć o donoszeniu drewna, dokładaniu do kominka, rozpalaniu ognia czy też pilnowaniu żeby ogień nie wygasł wcześniej niż chcielibyśmy tego. Znika również problem gromadzenia i przechowywania opału i czyszczenia paleniska z popiołu. Oferowane kominki gazowe są w pełni zautomatyzowane i ich obsługa odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota. Wystarczy nacisnąć tylko kilka przycisków, aby cieszyć się idealną temperaturą w pomieszczeniu oraz nastrojową atmosferą i przytulnym klimatem. W zasadzie jego obsługa ogranicza się do regulacji mocy grzewczej wysokością płomieni.

Kominek gazowy ma bardzo dużo zalet. Jest wygodny i funkcjonalny w użyciu. Bez trudu można dopasować go do aranżacji mieszkania i nie wymaga wiele przy instalacji.

Jeśli interesuje Cię tego typu urządzenie grzewcze, to zapraszamy. Kominki gazowe Warszawa w ILKO, to gwarancja najwyższej jakości i doskonałej obsługi.