KOMINKI WALMA

Walma to rodzinna firma, działająca na rynku od 2001 roku.

Zbudowaliśmy i sprzedaliśmy kominki dla setek zadowolonych klientów w Warszawie i okolicach. Bogate doświadczenie pozwala nam podjąć się każdej realizacji, od tradycyjnych i klasycznych obudów z piaskowca i marmuru po nowoczesne i wyszukane aranżacje przystosowane do prostych wnętrz.

Wszystkie nasze montaże przeprowadzane są zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym i przepisami pożarowymi, wyłącznie z atestowanych materiałów.

Niezawodne ogrzewanie i stylowy wystrój

Oferowane przez nas piece i kominki łączą w sobie te dwie cechy, na których na pewno Tobie zależy. Zapewniamy produkty, które będą Ci służyć przez lata. Stwórz wyjątkowy klimat w pomieszczeniach, w których Twoja rodzina spędza tak wiele czasu.

KOMINKI WALMA

Marzenia o wyjątkowym ogrzewaniu mogą stać się rzeczywistością za niewygórowaną cenę.

W naszym sklepie w Warszawie prowadzimy kompleksową sprzedaż kominków i piecyków oraz elementów do ich łatwego i szybkiego montażu. Oferujemy niezawodne, stalowe i żeliwnewkłady kominkowe, kominki gazowe, elektryczne i z płaszczem wodnym, piece wolnostojące oraz obudowy i akcesoria kominkowe.

Posiadamy produkty tylko najwyższej jakości od producentów z całej Polski oraz Zachodniej Europy. Korzystamy tylko i wyłącznie z atestowanych materiałów.

Zajmujemy się również budową oraz montażem kominków na terenie Warszawy i okolic. Realizujemy własne projekty lub indywidualne zamówienia naszych klientów.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny za produkty tylko najwyższej jakości, rzetelną obsługę oraz fachowe doradztwo naszych doświadczonych specjalistów.